Poznaj RTG Panoramika

Ponad 100 lat temu, w 1895 r. Wilhelm Conrad Rӧntgen odkrył promieniowanie rentgenowskie.

Od tego czasu radiologia rozwinęła się z naukowego zaciekawienia w medyczną i stomatologiczną konieczność, gdyż diagnostyka rtg to gwarancja właściwej diagnozy i prawidłowo przeprowadzonej procedury medycznej w każdej dziedzinie stomatologii.         

Zawsze bez rejestracji!

Zdjęcia RTG zębów w naszej pracowni zawsze wykonujemy bez rejestracji!

WYJĄTEK: Na badanie densytometrii kości obowiązuje rejestracja telefoniczna lub osobista.

Odbiór w ciągu 5 minut!

Zapewniamy krótki czas oczekiwania na zdjęcia.
Możesz je odebrać już w ciągu 5 minut od wykonania.

Każda osoba podczas badania otrzymuje możliwie niską dawkę promieniowania a dedykowane najmłodszym pacjentom programy pediatryczne dbają o ich bezpieczeństwo podczas procedury radiologicznej.

Początkowo przedmiotem naszego zainteresowania była wyłącznie stomatologia, jednak w odpowiedzi na oczekiwania lokalnego rynku w 2021 r. podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu zakresu usług o densytometrię kości.

Wiązało się to nie tylko z zakupem nowoczesnego sprzętu ale również ze zmianą lokalizacji naszej pracowni. Po blisko roku prac związanych z adaptacją nowego lokalu, prowadzonych w trudnym okresie pandemii, w lipcu 2021 r. zaprosiliśmy naszych pacjentów do nowej, komfortowej siedziby. Na koniec kwietnia 2023 r. zaoferujemy Państwu badanie diagnostyczne w postaci densytometrii kości.

Pracownia posiada wdrożony System Zarządzania Jakością, który jest na bieżąco sprawdzany i aktualizowany.

Aparatura podlega systematycznym testom kontroli jakości zarówno podstawowym, wykonywanym przez techników elektroradiologów na bieżąco jak i specjalistycznym, które przeprowadzane są przez specjalistyczne firmy posiadające akredytacje.

Nad bezpieczeństwem pracy z promieniowaniem jonizującym czuwa właścicielka pracowni, która z wykształcenia jest elektroradiologiem i posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej typu „S”. Dzięki temu, że nasz Inspektor dostępny jest na miejscu możemy być pewni, że wszystkie standardy dotyczące ochrony radiologicznej zarówno pacjentów jak i pracowników, zachowane są na jak najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo pacjentów oraz techników elektroradiologii jest dla nas najwyższym priorytetem.

Odwiedzając nas, spotkacie się Państwo z profesjonalną, sympatyczną i zawsze chętną do pomocy obsługą. Naszym pacjentom, zarówno dorosłym jak i tym najmłodszym, zapewniamy bezstresową obsługę.

Trudne przypadki zawsze traktujemy jako wyzwanie i nigdy nie odmawiamy pomocy. Jesteśmy wyszkoloną kadrą techników elektroradiologii z wieloletnim doświadczeniem, stale poszerzającymi swoją wiedzę a to gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas badania.

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować naszym pacjentom oraz lekarzom stomatologom za zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Pracownia RTG „Panoramika”

ul. Mickiewicza 35/3 (zobacz na mapie)
(na tyłach “Żabki”, wejście od os. Tysiąclecia – można dojść z ul. Mickiewicza oraz ul. Dworcowej pomiędzy blokami)

Dane kontaktowe

tel. +48 695 156 842
e-mail: kontakt@rtgpanoramika.pl

Godziny otwarcia

Pon. – 9:00-18:00
Wtorek, środa – 9:00-17:00
Czwartek – 9:00-18:00
Piątek – 9:00-17:00